Гетманцев про економічний паспорт українця: діти, народжені у 2019 році, зможуть отримати по $10000 – В курсі

Гетманцев про економічний паспорт українця: діти, народжені у 2019 році, зможуть отримати по $10000

Судячи зі слів політика, не всі діти зможуть отримати вказану суму.

Президент Володимир Зеленський анонсував створення економічного паспорту українця. Очікується, що на момент досягнення 18-річного віку діти зможуть отримати на спецрахунки кошти від рентних платежів у розмірі $10 000.

Про це розповів журналістам голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в кулуарах парламенту 1 грудня.

При цьому, судячи зі слів політика, не всі діти зможуть отримати вказану суму, а лише ті, хто народився, коли почалася каденція Володимира Зеленського – у 2019 році.

“Я не виключаю, що ми будемо надавати таку можливість дітям, які народжені з 2019 року”, — відзначив Гетманцев.

За словами “слуги народу”, відповідна програма передбачає створення спеціальних рахунків у Фонді майбутніх поколінь, які будуть поповнюватися щомісяця. Після досягнення повноліття ці кошти можна буде використати.

“В нас народжується близько 300 тисяч дітей на рік. Є певні відрахування від ренти. Я не виключаю, що відрахування будуть не тільки від ренти, а й від інших платежів. Наприклад, від приватизації, імпортного ПДВ. Поки що ми говоримо тільки про ренту. Рента розподіляється між тими дітьми, які народилися і мають економічний паспорт українця. Якщо ця сума є меншою за встановлену законопроектом, то різниця дотується за рахунок держави. Ми розраховуємо на те, що по досягненню повноліття дитина повинна мати близько 10 тисяч доларів в еквіваленті. Безперечно, в гривні з урахуванням інфляції”, — розповів Данило Гетманцев.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Ми в Facebook