ПриватБанк виплачуватиме гроші дітям: у банку роз’яснили, за що і як відбуватимуться виплати – В курсі

ПриватБанк виплачуватиме гроші дітям: у банку роз’яснили, за що і як відбуватимуться виплати

ПриватБанк запустив новий сервіс із виплати грошей дітям. За допомогою цього сервісу батьки можуть винагородити своїх дітей за виконання поставлених завдань і досягнення намічених цілей. Сервіс, який отримав назву “Зробив – заробив”, уже запущений банком.

Про це повідомляє прес-служба Приватбанку. У банку розраховують, що це привчить юних українців до відповідальності, а також сприятиме їхній мобілізації на виконання складних завдань.

Сервіс “Зробив – заробив” передбачає заробляння дітьми грошей за виконані завдання, які зазвичай виходять за межі їхніх повсякденних обов’язків.

ПриватБанк виплачуватиме гроші дітям: у банку роз'яснили, за що і як відбуватимуться виплати

Як працює сервіс?

  • Батьки ставлять дитині завдання. Це завдання вони можуть або вигадати самі, або вибрати зі списку, запропонованого ПриватБанком.
  • Далі батьки визначають термін виконання цього завдання та плату за його виконання. При цьому завдання можуть бути різні: від домашніх справ до засвоєння навчальних програм. Звичайно, вони мають бути дитині під силу.
  • Дитина входить до свого кабінету Приват24 і бачить там список завдань, які поставили перед нею батьки. Виконавши якесь із цих завдань, вона підтверджує добре зроблену роботу знімком з високою оцінкою або із результатом роботи, якщо йдеться про фізичну працю.
  • Якщо батьки позитивно оцінюють результати роботинащадка, він отримує від них гроші на свою картку Юніора.

Таке матеріальне заохочення привчає дітей відповідально ставитись до завдань, що вони отримують, а також привчає їх до думки, що будь-які матеріальні блага треба заробити, і що наполегливою працею досягти цього кожному під силу.

Як оформити на дитину картку Юніора?

Зробити це можна в будь-якому відділенні ПриватБанку, причому абсолютно безкоштовно. Присутність дитини не є обов’язковою, батьки можуть зробити це самі. Для цього потрібні такі документи:

  • свідоцтво про народження дитини;
  • довідка про ІПН (ідентифікаційний код);
  • особистий номер телефону дитини;
  • ID-картка (якщо дитині вже є 14 років);
  • карта “Універсальна” когось із батьків.

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Ми в Facebook