У Чернівцях через півтора тижні після COVID-щеплення помер аптечний провізор – В курсі

У Чернівцях через півтора тижні після COVID-щеплення помер аптечний провізор

У чоловіка були важкі захворювання серцево-судинної системи і діабет.

У лікарні Чернівців помер провізор аптеки військового госпіталю, який дев’ять днів тому прищепився від COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров’я.

За даними департаменту охорони здоров’я Чернівецької області, 15 березня чоловік отримав щеплення від COVID-19 препаратом Covishield / AstraZeneca, а 16 березня його доставили з інсультом в міську клінічну лікарню №3.

При цьому під час вакцинації протипоказань до препарату у загиблого не було. Крім того, в той же день з того ж флакона прищепили ще дев’ять осіб, і ніхто з них не звертався за медичною допомогою.

Керівник мобільної бригади, яка вакцинувала працівників військового госпіталю, запевнив, що загиблий не скаржився на стан здоров’я.

За попередніми даними, причиною смерті став гострий мозковий інсульт. При цьому чоловіки були важкі хронічні серцево-судинні захворювання, діабет та інші супутні хвороби.

Для встановлення точної причини смерті призначено патологоанатомічне дослідження.

Нагадаємо, що 23 березня під Одесою після щеплення від COVID-19 раптово померла військова ЗСУ. Вона вакцинувалася за два дні до трагедії індійським препаратом Covishield.

МОЗ після смерті вакцинованої військової під Одесою закликало громадськість та засоби масової інформації не робити передчасних висновків про причини гибелі жінки.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Ми в Facebook