В Україні можуть запровадити новий принцип штрафів за порушення ПДР – В курсі

В Україні можуть запровадити новий принцип штрафів за порушення ПДР

В Україні можуть запровадити новий принцип штрафів за порушення ПДР, залежно від кількості правопорушень. У Верховній Раді вже зареєстрували відповідний законопроект №7026-1.

Зокрема, цей законопроект пропонує збільшувати штраф за порушення ПДР вдвічі, якщо протягом одного року водій вчинить від 3 до 5 таких правопорушень.

У тому випадку, якщо водій протягом одного року порушить ПДР від 5 до 10 разів, тоді пропонується штраф збільшувати в 10 разів. Якщо більше 10 порушень правил дорожнього руху за один рік, то тоді пропонується позбавляти водіїв “прав” терміном до 2 років.

Автори законопроекту №7026-1 виходять із того, що є багато водіїв, які систематично порушують ПДР. Саме таких водіїв і пропонують найсильніше карати.

Наразі законопроект №7026-1 перебуває на розгляді у парламентському Комітеті з правоохоронної діяльності. Згодом його передадуть на розгляд народних депутатів.

Нагадаємо, в Україні скоро з’явиться нова редакція екзаменаційних квитків з правил дорожнього руху. Крім того, також розробляється нове положення щодо екзаменаторів та типовий регламент послуги з перевірки навичок керування у водія. Буде змінено процедуру складання іспитів водіями.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Ми в Facebook