У Євросоюзі можуть зробити вакцинацію від коронавірусу обов’язковою – В курсі

У Євросоюзі можуть зробити вакцинацію від коронавірусу обов’язковою

Таке нововведення можливе лише після активної дискусії у суспільстві.

У Європейському Союзі необхідно розпочати дискусію щодо запровадження обов’язкової вакцинації від коронавірусу. З такою пропозицією виступила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн.

За її словами, зараз у Європі вакцинувалися 77% дорослого населення або 66% всього населення. За всього позитиву це означає, що третина європейців (а це близько 150 мільйонів осіб) досі не прищепилися.

“Це багато. Не кожен може бути вакцинований, як маленькі діти чи люди з медичними показаннями, але більшість можуть. І зараз необхідно розпочати дискусію, як ми потенційно можемо думати про обов’язкову вакцинацію в ЄС. Це потребує дискусії та загального підходу”, – заявила фон дер Ляйєн.

Також вона запевнила, що бустерні дози будуть доступними для всіх бажаючих. Особливо з огляду на те, що компанії Pfizer і Moderna мають намір поставити ще 360 мільйонів вакцин до кінця березня.

“Ми знаємо з досвіду з дельта-варіантом, що це гонка з часом. Наші вчені вже нам сказали, що повна вакцинація та бустерні дози дають міцний захист проти коронавірусу”, – зазначила президент Єврокомісії.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Ми в Facebook