Переслідувач Злати Огнєвич, який загрожував вбити її, вийшов на волю – В курсі

Переслідувач Злати Огнєвич, який загрожував вбити її, вийшов на волю

Співачка заявила, що подала прохання до суду, щоб чоловіка обмежили від наближення до неї.

Чоловік Вадим Лебідь, який упродовж багатьох років переслідував співачку Злату Огнєвич та погрожував їй та її родині розправою, не поніс жодного покарання та вийшов на волю.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Злати Огнєвич в Instagram. За її словами, вона подала прохання до суду, щоб чоловіка обмежили від наближення до неї. Але суддя не почала його розглядати. У результаті зловмисника випустили на волю, адже згідно з законом його більше не можуть утримувати.

Як зазначила зірка, прямо у залі суду злочинець з посмішкою сказав: “Я вам казав, що мені нічого не буде”.

“Епопея з переслідувачем не закінчується, вона тільки починається. Сьогодні було зроблено перший крок. Ми подали прохання про те, щоб людину якимось чином обмежили від наближення до мене. І тут, жінка-суддя, вона навіть не стала розглядати. Поліція зі свого боку зробила все можливе, вона знайшла злочинця, вона його заарештувала, вона зробила все. Але суддя вирішила не розглядати це дуже дрібне, мабуть, для неї питання”, – розповіла Злата.

Артистка наголосила, що не зупиниться поки переслідувач, який не дає їй та її родині спокою, не буде покараний. Огнєвіч збирається подавати до суду, щоб чоловіка заарештували.

“Я звертатимуся до суду, я залучатиму журналістів. Для того, щоб суспільство знало, такі випадки треба карати й жінок не можна ображати”, – підсумувала співачка.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Ми в Facebook